mapa stránek napište nám
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Policie ČR > Slovo úvodem

Vážení spoluobčané,

Využívám této možnosti, abych Vás oslovil, u příležitosti spuštění našich internetových stránek. Dnešní dobu lze bez nadsázky označit jako „informační.“ Informace má hodnotu pouze tehdy, je-li podána včas a v potřebné kvalitě.  Proto již není na místě ponechávat informace z naší strany jenom na úrovni úředního styku a na případné služební agendě v souvislosti s vyšetřováním nějakého deliktu, ale chceme předcházet těmto situacím už v rámci tzv. nerepresívní komunikace.
Na našich stránkách se můžete setkat s obecnými informacemi o Policii České republiky, potřebnými informacemi pro úřední styk a s možností zaměstnání na PČR okresním ředitelství Trutnov, případně v dalších službách, ale hlavně s informacemi ohledně dění ve Vašem regionu i s popisem způsobu spáchání trestného činu či jiného závadového jednání tak, aby bylo možno tomuto předejít. Protože nejlepší trestný čin je ten, který se vůbec nestal. A to je náš cíl.
Za realizaci tohoto projektu bych chtěl poděkovat starostům měst a obcí, kteří nám umožnili tyto stránky provozovat na obecních a městských serverech.
Najdete zde odkazy i na jiné www stránky, které na základě obsahu i rozsahu pokládáme za vhodné. Prosím, napište nám, jaké informace zde postrádáte a které si rádi přečtete.

Trutnov 25. ledna 2006 
             
Adresa:
PČR okresní ředitelství  plk. Mgr. Ing. Ivan Bílek
Ul. Roty Nazdar čp. 497  ředitel PČR okresního ředitelství Trutnov
541 01 Trutnov

E-mail: ortu@mvcr.cz
Tel: 974 539 111
        974 539 220
Fax: 974 539 108